• (0212) 438 1262
  • info@simaeczadeposu.com

2021 Arap Sağlık Fuarı ve Konferansına yenilikçi sağlık projeleri

Sağlık ve Toplumu Koruma Bakanlığı ve Emirates Sağlık Hizmetleri Vakfı, 21-24 Haziran tarihleri ​​arasında Dubai’de gerçekleşecek olan 46. Arap Sağlık Fuarı ve Konferansı’na benzersiz bir yenilikçi sağlık hizmetleri, önleyici ve iyileştirici projeler paketi aracılığıyla katılıyor. en son tıbbi teknolojilerle uyumlu ve akıllı uygulamaların hizmetlere entegrasyonu Özel sektör ile ortaklaşa ve kişiselleştirilmiş tıptaki en son gelişmeleri takip ederek hastaların kendi tedavi hizmetlerini ve tele tıplarını yönetmelerini sağlamak için. Bu, ellinci yılın özlemleri ve devletin gelecekteki hükümetler yolunda ileri bir aşamaya geçme ve sağlık hizmetlerinin geleceğini tahmin etme yönünde rekabetçi konumunu güçlendirme talimatlarıyla uyumludur.

Sağlık ve Toplumu Koruma Bakanlığı ile Emirlik Sağlık Hizmetleri Vakfı’nın 2021 Arap Sağlık Fuarı ve Konferansına katılımı, uluslararası standartlarda kapsamlı ve yenilikçi sağlık hizmetleri sunma ve tüm dünyayı memnun eden bir sağlık sistemine ulaşma stratejilerini gerçekleştirmeye geliyor. toplumun sağlığını ve sağlığını bir bilgi ürünü olarak besler. Geleceğin sağlık hizmetlerini etkinleştirerek, sağlık bilgi sistemlerini kullanarak, toplum sağlığı yönetim sistemine uygun teknolojiler geliştirerek, yapay zeka ve akıllı sistemleri entegre ederek ve sağlık tesisi yönetimi için büyük veri analizi ve tahmin modellerinde rolleri, küresel ortaklıklar oluşturarak, klinik araştırma sektöründe en yüksek etik uygulamalara uygun olarak çözümler sunmak ve kronik hastalık ve salgın hastalıkların sürdürülebilir tedavisi.

Arap Sağlık Fuarı ve Konferansı bu yıl, Sağlık ve Toplumu Koruma Bakanlığı ile Birleşik Arap Emirlikleri Sağlık Hizmetleri Vakfı’nın toplumun ihtiyaçlarını karşılayan sağlık hizmetlerinin bileşenlerini sağlama çabalarını ve projelerini ve niteliksel başarıları vurgulamak için bir fırsattır. Bir pandemi ışığında sağlık kalitesi ve iş sürekliliği alanlarında elde edilen 

Güveni artırmaya, iyimserliği pekiştirmeye ve iyileşme aşamasının yakın olduğuna dair güvence yüzdesini artırmaya ve BAE’nin krizler ve zorluklar ışığında bile Covid-19 aşamasını geçme ve küresel liderliğe ulaşma becerisine katkıda bulunan Covid-19, ülke son zamanlarda 2020 yılı refah endeksine göre sağlık sigortası kapsamı endeksinde dünya çapında ilk sırada yer aldı.